Kaya Ahşap Dekorasyon Ferhat İstanbul Kağıthane Korkuluk ve Küpeşte - Armut

  ahşap merdiven küpeşte 0212 279 95 74..0532 496 65 75

Ahşap Kamelya,Pergola

Ahşap yanaklı merdiven


Ahşap Yanaklı Düz Merdiven İmalatları


Üretimini yaptığımız ahşap yanaklı merdiven denildiği zaman öncelikle geniş alanlı ve duvar eksenli çift katı birleştirmek amacıyla yapılan L şeklinde sola veya saga  dönüşlü veya U dönüşlü olan ahşap merdiven çeşitlerindendir.

Bu tür merdivenler ahşap merdivenler, eşya taşıma açısından rahat olması ile beraber ahşabın sıcaklığı, ahşap korkuluklarla uyumu, geniş renk yelpazesi ve sağlamlığı ile tercih edilen merdiven kategorileri arasında yer almaktadır. Ayrıca ahşap merdivenlerimizde cila olarak su bazlı cila kullandığımızdan insan sağlığına zarar vermeyi de önlemiş bulunmaktayız. Çocuklarımızın güvenliğini de göz önünde bulundurarak şekilde gösterildiği gibi çocuk kapısı yapmakta ve küçük çocuklarımızın düşme tehlikesini önlemekteyiz.


kaya ahşap  farkı ile size bir telefon kadar yakınızbeyaz,lake,ahşap,desenli,U,merdivensapelli,lake,bastonlu,ahşap,merdivenoval,dönüşlü,lake,ahşap,merdivenbabadan ogula nesillerin birbirine akdardıgı tecrübe kayın,masifpandan,lakeli,ahşap,merdivenmeşe,masifpandan,ahşap,merdivendar,alanlarda,vazolu,sistem,kayın,ahşap,merdiven

oval,kirişli,ahşap,merdivenin,babasıııı

Saat
Videolar
Takvim
kaya ahşap